Делегація з Голованівської районної військової адміністрації

7 вер. 2023
Сьогодні до нашого закладу завітали поважні гості - представники Голованівської районної військової адміністрації та Благовіщенської міської ради. Делегацію очолював заступник начальника Голованівської районної військової адміністрації Головань Юрій Миколайович.

Благовіщенський академічний ліцей «Лідер» привітно зустрів представників влади. Директор ліцею Загубелюк В. О. та заступники директора Луценко М.Г., Дячок В.Д., Вдовиченко В.В. у невимушеній, дружній атмосфері познайомили гостей із закладом. Делегація оглянула світлі просторі кабінети: класи початкової школи, в яких діти навчаються за програмою Нової української школи та за програмою «Інтелект України», яка цьогоріч була введена вперше; технічно оснащений кабінет інформатики; нещодавно оновлений кабінет математики; тематично оформлений кабінет української мови; сучасний лінгафонний кабінет; затишну дистанційну лабораторію; зручний у використанні та оснащений спеціальним обладнанням інклюзивний кабінет; оновлені спортивні зали, забезпечені новим спортивним інвентарем; простору їдальню та оновлену сучасну бібліотеку «School Lib Hub». Яскравими кольорами зустрів наших гостей дитячий майданчик, на якому завжди гамірно, адже це улюблене місце відпочинку молодших школярів ліцею.
Делегація відвідала «Пункт незламності», який забезпечений всім необхідним для комфортного перебування під час довготривалих відключень електроенергії. Представники адміністрації побували в укритті, яке було відремонтоване та обладнане за сприяння міської ради.
Представники Голованівської районної військової адміністрації разом з представниками місцевої влади: начальником відділу освіти Луценком В.Б., заступником голови Благовіщенської міської ради Вербецькою Л.І., інспектором ювенальної превенції Суховенко Т.А., представниками ДСНС Павленком А.С., Бреусом О.С. завітали на відкриття «Класу безпеки», який запрацював на базі Благовіщенського академічного ліцею «Лідер». Тут школярі в теорії і на практиці вивчатимуть основи безпеки життєдіяльності за багатьма напрямами.
Перших відвідувачів класу познайомили з інвентарем кабінету, а дітей, які були присутні на тематичному уроці, ознайомлювали з елементарними правилами надання першої допомоги при опіках та правилами з мінної безпеки. Дійсно, безпека та захист стали надважливими питаннями в сучасному житті.
«Клас безпеки» розділений на зони: зона правил дорожнього руху та мінної безпеки; медична зона та зона психологічного розвантаження, зона пожежної безпеки. Також в «Класі безпеки» є інтерактивна зона для перегляду відеороликів, виконання інтерактивних вправ.
«Ми прагнемо аби кожен заклад освіти мав такий простір, як цей і діти могли здобути необхідні знання», – сказав начальник відділу освіти Луценко В.Б., а директор ліцею Загубелюк В.О. наголосила, що до оформлення кабінету безпеки долучились всі педагоги, адже всі розуміють важливість та необхідність такого простору. «Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та запам’ятати, як діяти в екстремальних ситуаціях», - додала заступник директора Луценко М.Г.
На завершення зустрічі Головань Юрій Миколайович зазначив, що приємно вражений освітнім середовищем ліцею «Лідер» та побажав педагогічному колективу сил, наснаги та подальших успіхів.