заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

9 вер. 2023
З метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, організації змістовного дозвілля, пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, 8 вересня 2023 року в Благовіщенському академічному ліцеї «Лідер відбулися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Відкриття урочистого заходу розпочалося виконанням Державного гімну України та підняттям Державного прапора. Учасники свята вшанували хвилиною мовчання захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Вчителі фізичної культури Константинов В.І. та Білоконь А.І. ознайомили здобувачів освіти із планом проведення свята й закликали усіх турбуватися про своє здоров'я та дотримуватися здорового способу життя.
Учасників свята щиро привітала директор ліцею Загубелюк Вікторія Олександрівна. Вона побажала учням досягати високих результатів, старання, успіхів та перемог.
Участь у заходах брали усі учні та педагоги ліцею. План проведення свята передбачав різні спортивні заходи в залежності від вікових особливостей учнів.
День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.