18 лют. 2022

Розфарбуємо світ своєю добротою

17 лютого - День спонтанного прояву доброти.

Зарядка з медіаграмотності

Чому в медіа так багато новин, що шокують? Бо вони зосереджуються на високоактивних емоціях - страхах, злості тощо.Це може зіпсувати наше сприйняття світу.

Тиждень іноземної мови

Іноземна мова – це цікаво та необхідно! У сучасному світі завжди корисно і важливо володіти іноземними мовами! Зокрема, англійську мову ми заслужено можемо назвати міжнародною. Її вивчають для міжнародного спілкування в усіх сферах науки, культури, техніки, бізнесу та ін. Окрім того, володіння англійською дозволяє отримати доступ до величезних об'ємів інформації, адже усі найсучасніші світові інновації презентують нам саме англійською.Це розуміють і наші учні, тому і зацікавлені в англійській мові, активно і наполегливо її вивчають.

Медіаграмотність в 7-Г

Інтернет став органічною частиною нашого життя, соцмережі неймовірно популярні, тому дуже важливо свідомо жити в цій реальності. Сьогодні кожен із нас сам собі журналіст та контент-мейкер – ми створюємо дописи у соцмережах, охоче постимо відео чи фотографії. Але чи все ми робимо правильно? Не факт! Та тут на допомогу прийде медіаграмотність
16 лют. 2022

День єднання України

відзначення першого Дня єднання у Благовіщенському академічному ліцеї «Лідер»
15 лют. 2022

Заради честі, миру і майбутнього України

Учениця 9-Б класу Благовіщенського академічного ліцею "Лідер" Чалапчій Руслана писала творчу роботу, приймаючи участь у ХХІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості.
9 лют. 2022

Предметний тиждень з історії

З 24 по 28 січня 2022 року у школі був проведений тиждень історії та правознавства.
5 лют. 2022

Нагородження переможців конкурсу ім. Т. Шевченка

Відбулося нагородження переможців ІІІ (обласного) та учасників ІV (всеукраїнського) етапів ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
31 січ. 2022

Відкриті засідання методичних об'єднань

22-23 лютого в нашому закладі будуть проходити відкриті засідання методичних об'єднань спільно з атестаційною комісією за поданим графіком.
29 січ. 2022

Події в 2-А класі