2 лют. 2023

Методичний захід методичного об'єднання вчителів словесності

вчителі словесності провели показовий захід на тему "Упровадження елементів STEM-освіти на уроки словесності"
1 лют. 2023

Методичний захід методичного об'єднання вчителів природничого циклу

Під час заходу до різних видів діяльності були залучені наші колеги
30 січ. 2023

Методичний захід вчителів художньо-естетичного циклу

в Благовіщенському академічному ліцеї "Лідер" відбувся цікавий і пізнавальний методичний захід
24 січ. 2023

Всеукраїнський конкурс "Учитель року 2023"

У конкурсі взяла участь творча, креативна вчителька початкових класів Благовіщенського академічного ліцею 'Лідер " Пясецька Марина Сергіївна.
29 груд. 2022

Святкування Нового року

З 26 по 28 грудня у ліцеї були проведені конкурсно-розважальні програми "У пошуках ялинкових прикрас", "Зимова феєрія", "Свято наближається", "Магія Нового року" для учнів 1-11 класів
13 груд. 2022

Тиждень правових знань

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому з 05.12 по 09.12. в ліцеї проводився тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
12 груд. 2022

Тиждень права в 10-У

калейдоскоп "Знай свої права"

Виховна година про корупцію в 6-І

9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, учні 6-І познайомилися з новими для себе словами та поняттями, що пов'язані з цією важливою темою.

Виховна година про корупцію в 2-А

9 грудня, в міжнародний день боротьби з корупцією, з учнями 2-А класу була проведена тематична бесіда "Що таке корупція і хто такі корупціонери".

Виховна година про корупцію в 2-Б

9 грудня ми відзначаємо Міжнародний день боротьби з корупцією. З учнями 2-Б класу було проведено бесіду "Корупція та її наслідки".