24 лют. 2023

Нагородження ЛИТВИН Єлизавети Юріївни

Естафету призерів та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад впевнено продовжують учні нашого ліцею
22 лют. 2023

Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій

Це дійсно чудова новина! Шкільна родина Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» щиро вітає ученицю 8-У класу МАНДРІЙЧУК Олександру Олександрівну з перемогою в III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання) (вчитель- Кислиця І.М. ).
21 лют. 2023

Солов’їне шоу

Учні змагалися 3 раунди
20 лют. 2023