Підсумки участі в проєкті "Небезпечні пригоди"

11 трав. 2023

Завдяки вогню життя людей кардинально змінилося - вогонь став надійним товаришем і помічником людині. Сьогодні важко уявити собі таку галузь людської діяльності, де б не використовувався вогонь. Одночасно,  при невмілому поводженні,  вогонь це небезпечна стихія. Статистика стверджує: щорічно у світі відбувається близько 5 мільйонів пожеж. Кожної години – гине людина, двоє людей - отримують опіки та травми. Кожен третій загиблий – дитина. Ось чому важливо знати і вивчати правила протипожежної безпеки. Учні початкових класів Благовіщенського ліцею «Лідер» разом з своїми вчителями вчергове взяли участь у Всеукраїнському проєкті від Майстерні казок Олександра Зімби «Небезпечні пригоди», мета якого: поглибити знання дітей про пожежну безпеку. 13 учнів 1-А класу разом з Ковтанюк Л.К., 14 учнів 2-А класу з Вербою Л.К., 7 учнів 2-Б класу з Блажко Ю.В., 17 учнів 3-А класу з Новіцькою О.П., 7 учнів 3-Б класу з Овчінніковою Я.Ю., 9 учнів 4-А класу з Ситник Т.М., та 11 учнів 4-Б класу з Пясецькою М.С. в рамках проєкту вивчали правила безпеки у побуті, обговорювали моделі виходу із конкретних небезпечних ситуацій, вчили вірші та декламували їх. А винагородою за участь стали іменні сертифікати а ще знання про те, як цінувати власне життя.