Освітні проєкти

З осені 2022 року ми стали учасниками проєкту. В рамках програми наш ліцей отримав 500 цибулин первоцвітів від асоціації квіткових виробників Нідерландів. Уся освітянська родина ліцею долучились до благодійної акції  "Одна дитина - одна цибулина" (Щиро вдячні всім небайдужим!). Ще 500 цибулин було зібрано та висаджено на квітнику біля школи. Наступний крок у проєкті - Всеукраїнський фотоконкурс "Найгарніший шкільний квітник України". Фото наших квітів за умовами проєкту були опубліковані на офіційній сторінці закладу в соціальних медіа. А зараз ми в ІІ етапі проєкту. Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до збору нових квітів для нашого закладу. Що для цього потрібно?

1. Зайдіть на сайт flowers4school.com

2. Знайдіть нашу школу у пошуку.

3. Якщо бажаєте, зробіть внесок для нашої школи.

Відчуваєте, як приємно бути частиної великої і прекрасної спільної справи? Вирощуємо квіти перемоги разом!

Україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” та Ukraine Active,  конкурс “Будь активним заради миру!”

Ми в проєкті!  Щоб підвищити фізичну активність дітей у новому навчальному році, кожні два тижні наш заклад освіти має реалізовувати нову форму фізкультурно-оздоровчої діяльності за наступними темами:

- фізкультхвилинки

- активні перерви

- нові модулі на уроках фізкультури

- гурткова робота.

Результати: ми перемогли та отримали набір ракеток для гри в бадмінтон (20 ракеток, 24 кульки, 2 сітки).

Освітній проєкт "Грай за рівність" від Klitschko Foundation

Klitschko Foundation. Проєкт «Грай за рівність»

Klitschko Foundation  — всеукраїнська благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Цього року ми стали учасниками проєкту «Грай за рівність» для вчителів фізичного виховання, метою якого є поглиблення професійних знань, вивчення нових методів ефективного викладання та залучення учнів до активного способу життя.

Учасники конкурсу: вчителі фізичного виховання, які бажають отримати сучасні знання, поділитись власним досвідом, дізнатись про нові методики викладання та про те, як стати справжнім прикладом для учнів у формуванні здорових звичок.

Програма складається з теоретичної та практичної частин. Освітня: включає в себе проходження діджитал-тренінгів на теми актуальні сьогодні: психологія, домедична допомога, тренерські практики та багато іншого.

Практична: полягає у проведенні локального проєкту – створенні футбольної секції. Всі учасники локального проєкту отримають спортивний подарунок від Klitschko Foundation. А 20 шкіл, які найкраще реалізують цей проєкт, отримають набір спортивного інвентаря для створення спортивної секції для дітей у своїй школі. Інвентар буде наданий у достатній кількості, щоб підтримувати  роботу секції, мінімум, три місяці.

Відбір учасників проводився на конкурсній основі. З 360 анкет, що були надіслані на розгляд, оргкомітет відібрав 100 анкет, серед яких і анкету нашого закладу. Участь у проєкті є безкоштовною.

Результати: ми перемогли: увійшли в 25 кращих учасників проєкту та отримали 20 манішок для гри в футбол і  20 футбольних м'ячів.

Освітній проєкт Біоетика

Благодійний фонд Happy Paw спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках освітнього проєкту  Біоетика проводить конкурс. Ми не могли залишитись осторонь, тому учні 6-х та 5-х класів разом з вчителям біології Юрченко Т.А., Міщенко Л.М. стали учасниками конкурсу для закладів загальенної середньої освіти.

Ми в проєкті! В рамках освітнього проекту Біоетика учні 6-х класів нашої школи приймають участь у масштабному благодійному конкурсі для закладів загальної середньої освіти.

***

Мотивуємо дітей використовувати набуті знання для досягнення успіху, демонстрації результатів своєї роботи. Участь у конкурсі дає поштовх для осмисленного навчання в подальшому. Приймаючи участь в конкурсі, діти отримують супер-знання з математики.

***

Десятий Всеукраїнський проєкт на території вільного креативного простору майстерні казок Олександра Зімби захопив учнів 2-А, 3-Б та 4-А класів.

Майстерня казок Олександра Зімби – це чудовий шанс для учнів стати учасниками Всеукраїнського проєкту та поборотися за призи. Школярі 3-Б класу приєдналися до масштабного проєкту «Як дорогу перейти?». Бажаємо успіху!