Спорт рулить!

22 трав. 2023

Спорт рулить!  Спорт і успіх тісно пов'язані між собою. Дивіться самі:  цілеспрямованість – зосередженість думок, почуттів і дій, спрямованих на досягнення мети. Завзятість і наполегливість – як складові шляху до мети. Витримка і самовладання – ясність розуму, управління емоціями, особливо в критичній ситуації, вміння швидко реагувати на зовнішні чинники без паніки. Все це становить успіх. Де, як не в спорті, вони розвиваються і застосовуються від заняття до заняття найуспішніше. А результат - нові вершини в спортивному світі, які підкорили учні нашого ліцею. У Гімназіаді з легкої атлетики команда Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» Благовіщенської міської ради зайняла ІІІ місце серед закладів освіти Благовіщенської громади. Наступний крок - 20 травня 2023 року учні нашого закладу Загубелюк Олександр та Шмиголь Артур в складі збірної команди Благовіщенської громади взяли участь в змаганнях з легкої атлетики обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти. Результати: ІІІ місце зі стрибків у довжину виборов учень 9-І класу  Загубелюк Олександр, ІІІ місце з бігу на 200 метрів виборов учень 9-А класу  Шмиголь Артур (вчитель Константинов В. І.) Загальнокомандний результат – 6 місце. Пишаємося нашими учнями, віримо, що попереду ще багато перемог і спортивних звершень.Успіхів вам і спортивних радощів!