Свято Першого дзвоника

2 вер. 2023
1 вересня у Благовіщенському академічному ліцеї «Лідер» традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника. Саме звук цього незмінного шкільного атрибуту сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового 2023-2024 навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
Розпочали свято знань із виконання Гімну України та хвилини мовчання за усіма полеглими, які загинули за нашу державу.
Директор ліцею Загубелюк Вікторія Олександрівна привітала учнів із Днем знань, який став символом незламної віри у світле майбутнє країни. Вона побажала, щоб кожен день для учнів був творчим, плідним й багатим на нові звершення, досягнення і успіхи в ім’я розвитку рідної держави та миру. Також Вікторія Олександрівна подякувала батькам та педагогам за допомогу, взаєморозуміння та підготовку класних кабінетів до нового навчального року.
У цей день лунали вірші із вуст першокласників, були пісні та танці, напутні слова найменшим школярам та випускникам. Самі ж старшокласники зробили цікаві подарунки новим членам шкільної родини.
У свят­ко­вий день стартувала акція «Благодійність замість квітів», в рамках якої учні та батьки донатили на Збройні сили України. Під час благодійної акції було зібрано 21080 гривень.
Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до доброї справи.