Заходи до дня захисників і захисниць

3 жовт. 2023
1 жовтня День захисників та захисниць України – назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

3 жовтня учні 10-11-х класів разом із педагогічним колективом також доєднались до святкування цього свята, яке є актуальним у час коли на території України продовжується війна. Цьогоріч, під час проведення спортивного заходу «Козацькі забави» панувала козацька сила, енергія, завзяття, прагнення до перемоги.
У програмі свята були проведені цікаві конкурси: естафети, піднімання гирі, метання м’яча в ціль, долання смуги перешкод, перетягування канату та інше. Участь у таких випробуваннях загартовує та виховує справжній патріотичний дух учасників, які з усіх сил боряться за перемогу. Учнів та педагогів зі святом привітала директор ліцею Загубелюк Вікторія Олександрівна, яка побажала міцного здоров'я, хорошої спортивної боротьби, міцного козацького духу, успіхів у навчанні та повсякденному житті. Хвилиною мовчання, під час заходу вшанували пам’ять усіх хто віддав своє життя за Україну, за збереження її територіальної цілісності та суверенітету.
Не менш важливою була і підтримка вболівальників, які емоційно додавали азарту всім учасникам і мотивували команди до перемоги. Переможці були нагороджені грамотами.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.