зустріч із переможцем «Ігор Нескорених»

25 вер. 2023
25 вересня, на базі ЦДЮТ, відбулася зустріч учнів Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» із переможцем міжнародних змагань «Ігри Нескорених» (Invictus Games) та ветераном Національної гвардії України Володимиром Товкисом.

Про життя, війну та спортивні перемоги ліцеїстам розповів Володимир, який не зважаючи на отримані травми здобув нагороди у спорті та власним прикладом доводить щодня незламність сили духу українських бійців.
Під час розмови учнівська молодь ставила різноманітні запитання, про те, що надихало Володимира, що давало сили боротися з труднощами, хто для нього є підтримкою, прикладом і які складнощі виникали у боротьбі за спортивні перемоги.
Такі зустрічі незабутні для учнів, адже вони мають змогу познайомитися із сильними непересічними особистостями та задуматися про власні життєві цінності.