5 жовт. 2014

Хай доля учительська красною буде!

Напередодні Дня учителя в школі проходив день учнівського самоврядування Цей святковий день чекали усі. Найстарший клас школи готувався до нього по -особливому. Адже в цей день вони стали господарями школи – вели уроки та взяли на себе керівництво.

Посвята в читачі

Вже гарною традицією стало проведення у школі посвяти юних школярів у читачі. Цього разу організаторами стали учні 4-А класу (Т.М.Ситник), запросивши учнів других класів. Діти розповіли про важливість книги, запевнили, що твердження «Книга – наш друг» є актуальним завжди.

Декада В.О. Сухомлинського в школі

З 22 по 30 вересня в НВК проходила декада «В.О.Сухомлинського в школі» В усіх класах були проведені години спілкування на тему «В.О.Сухомлинський в нашій пам’яті».
22 вер. 2014

Пам'ять про вас у нашім серці жива

22 вересня,разом з усією країною, ми відзначаємо День Партизанської слави.В школі була проведена святкова лінійка ,на якій розповіли про героїчний шлях партизанів, наших земляків, які воювали проти ворога в підпіллі, ризикуючи власним життям та життям близьких. Розповідь про героїчні подвиги партизанів продовжив Івахнюк Анатолій Олександрович – голова міської Ради ветеранів.
21 вер. 2014

Флешмоб «Україна – єдина країна»

21 вересня члени Парламенту Шкільної Республіки ТЕМП стали ініціаторами флешмобу «Україна – єдина країна». Представники 5-11класів кольоровою крейдою на асфальті намалювали величезну карту України.
21 вер. 2014

За мир на цій святій землі!

21 вересня було проведено ряд заходів. присвячених Всесвітньому Дню миру. Святкова лінійка зібрала учнів 1-4 класів. Дитячі вуста трепетно промовляли вивчені напам’ять слова про мир
12 вер. 2014

День фізичної культури і спорту

12 вересня в школі проходив День фізичної культури і спорту. Гарний настрій та дух змагання переповнював кожного.
8 вер. 2014

Тиждень знань Правил дорожнього руху

З 08 по 12 вересня в школі проходив Тиждень знань правил дорожнього руху «Руху правила єдині – поважати їх повинні!».
1 вер. 2014

Перший урок. Україна – єдина країна

Перший урок цього року присвячений нашій рідній Україні Усі класні керівники підготували змістовний та багатоаспектний матеріал. Була розкрита й історія нашої держави, й шляхи розвитку та становлення, опис культури, визначних місць,підготовлений матеріал про досягнення видатних людей.
1 вер. 2014

1 вересня – День Знань

Минуло ще одне літо дитинства у дітей, юності у юнаків та юнок, зрілості для батьків та вчителів. 1 вересня зібрало усіх знову разом на шкільному подвір’ї. І хоча на цій святковій лінійці у кожного своя доля – хтось тут уперше, а хтось востаннє – усі радіють зустрічі.