МО вчителів іноземної мови

Проблема, над якою працює дане методичне об’єднання:

«Особистісно – орієнтований підхід на уроках
іноземної мови.
»

Інформацію про роботу МО можна переглянути на блозі

План роботи методичного об’єднання

Перше засідання – організаційне.(25 серпня)

Тема: «Особливості організації навчально-виховного процесу з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів у 2020/2021 навчальному році».

9.

10.

Аналіз роботи ШМО вчителів англійської мови за 2019-2020 н.р.

Завдання МО вчителів англійської мови на новий навчальний 2020-2021 рік.

Про основні принципи середньої загальної освіти і зміни у навчанні англійської мови. Особливості викладання англійської мови у 2020/2021 навчальному році згідно з методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України. Навчальні програми, підручники і посібники на новий навчальний рік.

Обговорення та планування роботи методичного об’єднання та індивідуальна робота вчителів на 2020/2021 навчальний рік.

Розгляд календарно-тематичного планування вчителів англійської мови на І семестр 2020/2021 навчального року. Інструктаж з тематичного, календарного планування, ведення документації.

Про підготовку навчальних кабінетів англійської мови до нового навчального року. Наповнюваність кабінетів навчально-методичним матеріалом. Паспортизація кабінетів. Підготовка до атестації шкільних навчальних кабінетів.

Складання графіку взаємовідвідування уроків вчителів англійської мови на І семестр 2020-2021 навчального року.

Про дотримання єдиних вимог до учнів та  критеріїв оцінювання.

Ознайомлення з новинками фахової педагогічної преси, методичної літератури щодо викладання англійської мови.

Обговорення перспективного плану самоосвіти вчителів та планування курсів підвищення кваліфікації у 2020 та 2021 навчальних роках.

Луценко М.Г.

Вчителі МО

Друге засідання – (9 жовтня)

Тема: Організація дистанційного навчання. Ефективні методи та прийоми.

7.

«Організація дистанційного навчання на платформі Class Dojo».

«Створення сприятливих умов для розвитку навичок аудіювання і вільного усного мовлення та впевненості учнів».

Про особливості викладання англійської мови в 1-3-х класах і зміни в новій програмі початкової школи.

Підготовка та затвердження завдань І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Проведення та визначення переможців. Підготовка до ІІ етапу.

Про роботу з обдарованими учнями. Організація позакласної роботи з англійської мови.

Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

Підготовка та організація  проведення конкурсу «Гринвіч»

Загубелюк В.О.

Третє засідання-(5 січня)

Тема : Організація ефективної навчально-виховної роботи в школі I ступеню

8.

«Організація ефективної навчально-виховної роботи в школі I ступеню».

Про стан ведення шкільної документації (журналів, поурочних планів, перевірки учнівських зошитів).

Аналіз стану виконання навчальних програм з англійської мови у І семестрі. Аналіз рівня навчальних досягнень учнів з англійської мови за 1 семестр 2020-2021 н.р.

Розгляд календарно-тематичного планування вчителів на ІІ семестр

2020-2021  навчального року.

Про проведення предметного тижня англійської мови. Складання та обговорення плану.

Аналіз взаємовідвідування уроків.

Обговорення результатів участі учнів 8-11 класів у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Підготовка до ІІІ етапу.

Підготовка до організації та проведення тижня англійської мови

Пясецька М.С.

Вчителі МО

Четверте засідання- (26 березня)

Тема: Дослідницька діяльність учнів – основа розвитку особистості

6.

Дослідницька діяльність учнів – основа розвитку особистості.

Забезпечення умов для реалізації компетентісного підходу у навчанні англійської мови : комунікативний підхід.

Обговорення результатів участі учнів 9 – 11 класів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Обговорення організації та проведення індивідуальної роботи з учнями.

Творчий звіт педагогів, що атестуються.

Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

Дереневич Н.Ю

Загубелюк В.О.

Пясецька М.С.

Вчителі МО

П’яте засідання- (21 травня)

Тема: Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів англійської мови

8.

Про порядок закінчення 2020/2021 навчального року. Вивчення, повторення та обговорення нормативних документів.

Аналіз науково-теоретичної і методичної роботи вчителів методичного об’єднання за 2020/2021 навчальний рік.

Аналіз стану виконання навчальних програм з англійської мови у 1-11 класах. Стан ведення шкільної документації.

Аналіз реалізації системи підвищення кваліфікації вчителів методичного об’єднання.

Підготовка учнів до ДПА та ЗНО.

Обговорення та затвердження завдань для ДПА та конкурсного відбору учнів до класу з поглибленим вивченням англійської мови.

Звіт про самоосвіту вчителів в між атестаційний період.

Про організацію роботи над річним планом на 2021/2022 навчальний рік. Рекомендації, пропозиції щодо планування роботи методичного об’єднання на новий навчальний рік.

Луценко М.Г.

Третьякова І.І.