Всеукраїнський конкурс "БлагоДІЙники в дії"

Пошиття лежаків для тварин

Учні 6-х класів Благовіщенського НВК №1 стали учасниками Веукраїнського конкурсу «Благодійники в дії». Метою цього конкурсу є заохочення дітей до гуманного ставлення до тварин у суспільстві, поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами,виховання відповідальності та чуйності , а також залучення дітей до практичної допомоги тваринам.
Першою доброю справою, до якої долучилися учні, стало пошиття лежаків для тварин. Із великим бажанням учні взялися до роботи, яку ніколи не робили, але рушійною силою для кожного стала любов та співчуття до безпритульних тварин та величезне бажання допомогти їм, покращити умови проживання. Саме тому лежаки вийшли м’якенькі, зручні, деякі відзначались справжнім дизайнерськім рішенням. А головне, ці зручненькі ліжечка були наповнені дитячою любов’ю.
15 січня ми завітали в Уманську ветеринарну клініку «У ветеринара», щоб передати свої роботи . Почуттям радості були охоплені всі: і працівники клініки, що у їхніх чотирилапих підопічних з’явилися нові речі, і котики та собачки, які одразу ж тестували обновку, і всі ми, хто долучився до цієї справи.
Недаремно кажуть: добрі справи легше робити разом!

Відвідування ветеринарних аптек міста

Ми звикли думати, що місто – людське середовище, але насправді ми ділимо його з тваринами, які знають правила не гірше за нас. Вони давно стали частиною міської екосистеми.
Україна посідає одне з перших місць у світі за кількістю безпритульних тварин. Кожен із нас здатен долучитися до розв'язання цієї проблеми та залучити дітей, головне - мотивація та бажання. Саме тому шестикласники Благовіщенського НВК №1, які є учасниками Всеукраїнського конкурсу «Благодійники в дії», познайомилися з темою стерилізації тварин та виготовили тематичні плакати, з якими завітали у ветеринарні аптеки міста. Разом з класними керівниками Русавською В.І., Юрченко Т.А. та асистентом учителя Вересюк І.І. учні поспілкувалися з ветеринарами та розмістили плакати в приміщенні ветаптек, щоб більше людей дізнались про цю проблему та долучилися до її вирішення. Дякуємо Щукіну Олександру за цікаву інформацію про утримання та догляд за тваринами та наочний приклад, як це роблять в його ветаптеці.
Лише разом ми зможемо допомогти нашим меншим друзям.

Фотовиставка «Я – відповідальний господар»

Кожна дитина в дитинстві мріє про маленького пухнастого друга: котика чи собачку. Поява у будинку тваринки – це велика відповідальність, адже це живі істоти, яким потрібний постійний догляд , відповідне харчування, іноді навіть і лікування. За це вони нам віддячують справжньою любов’ю, вірністю, даруючи радість спілкування. А ще вони нас охороняють , іноді навіть рятують життя. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя. Тому маємо розуміти, яку відповідальність несемо за своїх менших друзів.
У рамках Всеукраїнського конкурсу «Благодійники в дії» учні 6-х класів Благовіщенського НВК №1 узяли участь у фотовиставці «Я відповідальний господар», де кожен учень представив світлину зі своїм домашнім улюбленцем. Гортаючи фотозвіт можна переконатися, що учасники дбають про своїх тваринок, люблять їх та розуміють, що саме вони несуть відповідальність за тих, кого приручили.