Проєкт програми «Спроможна школа для кращих результатів»

Урядова Програма «Спроможна школа для кращих результатів» — це фінансова підтримка закладів освіти, щоб відремонтувати будівлі шкіл, завершити недобудови, закупити обладнання для класів та створити навчальні кабінети, оновити інтер’єр у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Школа повинна стати безпечним та комфортним середовищем для кожного учня. Цього року наш заклад подав заявку на участь у вищезазначеній Програміі. І як результат ми отримали кошти для реалізації нашого проєкту "DreamSchool". Адміністрація закладу, учні та батьки висловлюють подяку голові Благовіщенської міської ради Довгополому В.П., депутатському корпусу міської ради за проявлену увагу до освіти та виділені фінансові ресурси на співфінансування в розмірі 255462 грн з міського бюджету ( державний бюджет - 1502856 грн). Довелося плідно та інтенсивно попрацювати заступнику директора з навчально-виховної роботи Луценко Марині Георгіївні, бо не всі учасники проєкту отримали перемогу і нагороду.

Здавна відомо, що краса затишку помітно впливає на емоційний і психічний стан людини, саме затишок може сприяти й вихованню в юній особі смаків естетики елементарного побуту. І якщо людське житло починається з порогу, а театр з гардеробу, то сучасна школа приваблює інтер’єром коридорів, офісними облаштунками, цікавими тематичними банерами, розмальовками на стінах, що і створює комфорт для учнів.

Нашим школярам у Благовіщенському НВК №1 стало ще зручніше й комфортніше на перервах та в позаурочний час, коли вони відпочивають на гарненьких м’яких диванчиках, які придбано на кошти, отримані за участь і перемогу у проєкті програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Двадцять сім диванів-крісел мають по два-три відпочивальних місця. Підібрані за кольорами, обтягнуті екошкірою, вони різні на кожному поверсі.

Залишається лише берегти придбані м’які меблі, щоб вони слугували також наступним поколінням учнів.

Сьогоднішні тенденції розвитку бібліотек як у нашій країні, так і за кордоном, полягають у створенні гнучкого простору, який може мобільно змінюватися в залежності від вимог. Цей простір не може бути без сучасного обладнання та Інтернет-мережі. Не менш важливим є створення умов для спілкування, розвитку, можливостей творчого самовираження.

Обладнання бібліотеки сучасними меблями  дозволяє  створювати умови для креативного проведення дозвілля, організації  творчих  зустрічей, майстер-класів та занять самоосвітою.

Для створення  комфортного, відкритого і доступного середовища у бібліотеці Благовіщенського НВК №1 проведено заміну  старих стелажів на сучасні, придбано мобільні столи та стільці. Це дає змогу невелике приміщення  швидко трансформувати для навчання, індивідуальної роботи, проведення зустрічей та організації подій. Облаштовано осередки для читання: це м’які пуфи, зручний  диван, де можна відпочити та обдумати прочитану книгу.  Щоб відвідувачі бібліотеки могли не лише зануритися у світ книг, а й мали змогу користуватися віртуальним простором, придбано комп’ютерні столи та ноутбуки.

Наші користувачі можуть використовувати простір бібліотеки для навчання, проектної роботи, проведення інтегрованих уроків, інформаційно-просвітницьких заходів, неформального спілкування тощо.

Завітайте до нашої сучасної, оновленої, затишної бібліотеки!

Уроки фізичної культури в НУШ стали яскравими та насиченими. Наш малий спортзал поповнився сучасним спортивним обладнанням. Велика кількість м’ячів, комплект воріт дають змогу кожній дитині виконувати різноманітні вправи з футболу та баскетболу. Шведські стінки та гімнастичні лави, канат, мати, гімнастичні палиці, м’ячі для фітнесу допомагають змістовніше проводити уроки для формування культури рухів з елементами гімнастики. Для  проведення рухливих ігор та естафет ми маємо чудовий  м’який куточок, обручі та скакалки. Діти з нетерпінням очікують свої улюблені уроки фізичної культури.