9 трав. 2023

Анонс! Тиждень фізичної культури і спорту

З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді в ліцеї проводиться предметний тиждень фізичної культури і спорту.
3 трав. 2023

ЗАКЛАД ОСВІТИ – ПРОСТІР ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Спортивна спільнота Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» впродовж навчального року долучалась до фізичних активностей в рамках різних проєктів. Одним з них був конкурс на кращу організацію форм фізичної активності в рамках проєкту МОН “Будь активним заради миру!”.
19 квіт. 2023

Анонс! Тиждень біології і екології

Тиждень біології і екології (24.04.2023-28.04.2023) Мета: формування біологічної грамотності; дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища; привернення уваги до проблеми екологічного виховання; поглиблення знань з природознавчих наук; профілактики захворювань серед дітей та дорослих.
10 квіт. 2023

Анонс! Тиждень інформатики

Мета: поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу учнів до предмету; формування пізнавальної, дослідницької та творчої активності; розширення кругозору учнів; формування креативних комунікативних умінь школярів; розвиток особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів; виявлення обдарованих дітей; повторення і закріплення основного матеріалу, представленого в неординарних ситуаціях; розвивати ініціативність, волю до перемоги, наполегливість.
10 квіт. 2023

Господарі та господарочки

10 квітня у Благовіщенському ліцеї «Лідер» було організовано розважально-конкурсну програму для учнів 5-6 класів «Господарі та господарочки».
3 квіт. 2023

Звіт про тиждень основ здоров'я

Здоров'я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, які сприяють його збереженню
30 бер. 2023

Анонс! Тиждень основ здоров'я

В Благовіщенському академічному ліцеї «Лідер» з 03.04.2023р. по 07.04.2023 р. буде проводитись предметний тиждень основ здоров'я. Його мета: узагальнення отриманих знань на уроках основ здоров'я, профілактика негативних звичок, популяризація здорового способу життя повторення і закріплення основного матеріалу, представленого в неординарних ситуаціях; попередження професійного вигорання, сприяння розумінню цінності та необхідності самопізнання; виховання позитивного ставлення; розкриття творчих здібностей учнів школи; підвищення інтересу учнів до предмету. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. Буде цікаво!
28 бер. 2023

Звіт про предметний тиждень англійської мови

З 20 по 24 березня 2023 року у Благовіщенському академічному ліцеї «Лідер» проходив тиждень англійської мови на тему « Країнознавча мозаїка». Тиждень минув у рамках єдиної теми «Мозаїка». Впродовж тижня вчителі англійської мови, Загубелюк В.О., Луценко М.Г., Івашкевич І. В., Третьякова І.І., Пясецька М. С., Руднік І.С, та Ільченко Т. О. занурили дітей у безмежний світ різних країн.
22 бер. 2023

Підсумки тижня математики

Вчителі математики в рамках тижня під час уроків та в позаурочний час залучали дітей до активної участі в запланованих заходах. Заходи, проведені впродовж тижня, були різноманітні, цікаві та змістовні, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
20 бер. 2023

Анонс! Тиждень зарубіжної літератури

Чи можна уявити своє життя без літератури? Звичайно ж ні! Тому в нашій школі кожного року проходить тиждень зарубіжної літератури.