15 бер. 2023

Анонс! Тиждень англійської мови

На виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Закону України “Про мову” , згідно з планом роботи школи на 2022/2023 навчальний рік та з метою збереження і розвитку індивідуального потенціалу України, формування інтересу учнів до навчальних предметів, стимулювання до роздумів, активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел, підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, виявлення обдарованих учнів, вивчення і впровадження в освітній процес сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, кращого педагогічного досвіду та інновацій з 20.03.по 24.03.2023 р в закладі проводиться предметний тиждень англійської мови. Запрошуємо до участі всіх бажаючих.
10 бер. 2023

Результати ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Ще Марк Твен говорив, що успіх у житті приходить маленькими кроками, але щодня. Ось і Оля щодня, впевнено, цілеспрямовано робить ці кроки – кроки до життєвих вершин. Дехто називає це «Божим даром», ми ж, педагоги, говоримо про творчу обдарованість нашої учениці.
10 бер. 2023

Результат ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Життєвим кредом учениці стали слова видатного французького філософа-просвітителя Вольтера : «Жити – значить працювати. Праця є життя людини».
8 бер. 2023

Підсумки предметного тижня хімії

Згідно річного плану роботи Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» з 27.02.23 по 03.03.23 проводився предметний Тиждень під назвою «Мозаїка в хімії». мета якого була зацікавити та спонукати дітей до вивчення хімії, ознайомити з активними формами роботи, розвивати творчі здібності учнів.
6 бер. 2023

Тиждень математики

Хто сказав, що математика це сухо і нецікаво? В нашому закладі її люблять, тому пропонуємо всім бажаючим завітати на заходи в рамках предметного тижня. Обіцяємо, що нудно не буде!
3 бер. 2023

Анонс! Тиждень української мови та літератури

Слова росли із грунту, мов жита. Добірним зерном колосилась мова. Вона як хліб. Вона свята. І кров’ю предків тяжко пурпурова. Ліна Костенко
2 бер. 2023

Резульати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови й літератури

Відстоювала честь нашого закладу на обласній олімпіаді з української мови й літератури Литвин Ліза.
2 бер. 2023

Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Учениця 9-Б класу Гук Яна саме таким бачить сенс існування людини на Землі і прагне слідувати цьому правилу повсякчас. Пізнавати нове і постійно вдосконалювати себе, свої вміння та навички - ось її мета.
2 бер. 2023

Результати олімпіади з української мови та літератури

Когорту переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад поповнює учень 10-І класу Куцерда Дмитро
27 лют. 2023

Анонс! Тиждень хімії

Хімія- це край чудес, де приховане людське щастя. І найвищі завоювання розуму будуть зроблені в цій галузі. Д.Менделеєв.